0 252 692 4311
EN
Dalaman
Ana
HAKKIMIZDA SATINALMA DALAMAN İLETİŞİM
Antik Likya uygarlığının bir parçası olarak tarihte yerini alan Dalaman, Türkiye'nin güney sahil şeridinde yer alır. Sakin ancak bir o kadar görkemli doğal, tarihi ve turistik imkanlara sahip olan Dalaman yaşam alanları ile kusursuz bir tercihtir.

Akdeniz kıyılarının enfes koyları ve adalarına yapacağınız tekne turları için benzersiz bir çıkış noktasıdır. Rodos ve diğer Yunan adalarına oldukça yakın mesafede bulunan Dalaman, ayrıca Göcek, Dalyan, Fethiye gibi dünyaca ünlü turizm beldelerine de çok yakındır. Doğal çam ve sığla ormanları ile kaplı dağları, birbirinden güzel plajlar ile biraradadır.

LOKASYON:
Türkiye'nin güney batı sahilinde yer alan Dalaman, Muğla iline bağlı bir ilçedir. Dalaman ilçe sınırları içerisinde oldukça işlek Uluslararası bir havaalanı bulunmaktadır. Dalaman, dünya çapında ünlü bir çok turizm merkezine de kısa süreli araç mesafesinde yer alır. Bunların arasında ; Marmaris, Ölüdeniz, Hisarönü, ve Kaş'ı sayabiliriz.

NÜFUS:
Küçük ve sakin bir ilçe olan Dalaman merkezinde ki yerleşik nüfus yaklaşık 20,000'dir. Uzun süren sıcak tatil sezonu boyunca, çevresinde yer alan turistik tesislere ve tatil merkezlerine gelen misafirleri ile bu nüfus oldukça artmaktadır.

İKLİM:
Sıcak Akdeniz ikliminin etkin olarak yaşandığı Dalaman ve çevresi yılın büyük bir bölümünü güneşli geçirir. Yaz aylarında ortalama sıcaklık 30 santigrat ve üzerindedir. Kış aylarında sadece yağmur alan Dalaman da ortalama sıcaklık 18 santigrat derecedir. Kısa süren kış aylarında bile güneşli gün sayısı genel ortalamanın üzerindedir.

YAŞAM:
Dalaman, Türkiye standartlarına göre mükemmel bir yaşam kalitesine sahiptir. Kent sakinleri güzel iklimi, doğa ve denizi ile bütünleşmiş bir hayat yaşarlar. Şehir merkezinde yer alan geleneksel pazarında bölgede yetişen ürünleri taze ve ucuz olarak bulabilirsiniz. Bir çok büyük alışveriş merkezine sahip olan Dalaman'da yeterli sağlık hizmeti de bulunmaktadır. Uluslararası havaalanı sayesinde tüm dünya ile ulaşılabilir durumdadır. Bölünmüş karayolları ile ülkenin büyük şehirlerine ulaşım mümkündür. Ülke çapında hizmet veren tüm GSM operatörleri, Wi-Fi ve ADSL internet alt yapısı bulunmaktadır.
Cihan Horasan Cihan HORASAN
0 532 507 9405
Anatolia Gayrimenkul & Emlak
Atatürk Caddesi No:16/A
Dalaman, Muğla
0 252 692 4311

후원자

© 2014, Tüm hakları Anatolia Real Estate - Dalaman'a aittir.
DECOM Tasarım,2014